Microsoft verliest ook hoger beroep patentzaak

Microsoft heeft ook het hoger beroep verloren in de zaak tegen i4i. Het Canadese bedrijf had Microsoft aangeklaagd omdat het inbreuk maakt op zijn patenten. In 2009 was i4i al in het gelijk gesteld, waarna Microsoft zonder succes in hoger beroep ging.

I4i klaagde Microsoft aan omdat het bedrijf met Word inbreuk zou maken op patenten. De Custom XML-functies die in het programma zitten waren al gepatenteerd door i4i. Word 2003 en 2007 bevatten deze xml-functies. Nadat Microsoft in 2009 de eerste zaak verloor werd de functionaliteit al uit de kantoorsoftware verwijderd.

Het vonnis dat in 2009 werd uitgesproken is nu in het hoger beroep hetzelfde gebleven. Volgens de rechtbank heeft Microsoft bewust de patenten geschonden. Ook de toen vastgestelde schadevergoeding van 290 miljoen euro blijft staan.

Reacties (0)

Anti-spam vraag:
Geef het aantal letters in het woord magazine.

Mijn WINMAG Pro

Inlog vergeten

Voer je e-mailadres of inlognaam in.
Je krijgt instructies per e-mail.

Registreer gratis

Voer je e-mailadres, gewenste
inlognaam en tweemaal het
wachtwoord in.