HTC komt in april met de Desire. In feite is het Android-toestel een Nexus One, maar dan met een totaal andere (Sense) interface, Flash 10.1-ondersteuning en uiteraard zonder Google-support.
Een interessant verschil met Google's smartphone is de ondersteuning voor Flash 10.1. Ook heeft het toestel een optisch trackpad in plaats van een trackball.
HTC maakt op de Desire gebruik van de eigen Sense-interface. Nieuw in Sense is 'Friend Stream', een soort manager voor je sociale netwerken.
Verder bevat het toestel een 1GHz-processor en een 3,7 inch Amoled-beeldscherm met een resolutie van 800x480 beeldpunten. Volgens HTC komt de Desire eind april op de Nederlandse markt, voor een adviesprijs van 499 euro.
HTC Legend
De Legend is de opvolger van de HTC Hero en heeft eenzelfde 'knik' aan de onderkant. De smartphone heeft een iets snellere processor dan zijn voorganger; het rekenhart is geklokt op 600 MHz, in plaats van de 528 MHz van de Hero. Opvallend is de behuizing, deze is uit één stuk vervaardigd. De Legend heeft een 3,2 inch capacitief Amoled-aanraakscherm en heeft net als de Desire een optisch trackpad. De Legend is in maart verkrijgbaar voor een adviesprijs van 449 euro.
HTC HD Mini
De compacte HD Mini heeft Windows Mobile 6.5.3 als basis. Ook beschikt het toestel over HTC's Sense-interface. Het beeldscherm heeft een resolutie van 320x480 beeldpunten, ondersteunt multitouch en meet 3,2 inch in doorsnee. De HD Mini verschijnt in april voor een adviesprijs van 399 euro.

V.l.n.r.: HTC Desire, HTC HD Mini, HTC Legend
