Handheld Europe lanceert gepantserde Tablet PC

Redactie WINMAG Pro
Fabrikant Handheld Europe komt met een 'rugged' Tablet PC, model Algiz 8. Rugged wil zeggen: extra stevig en waterdicht ingepakt.

Een Tablet PC is een notebook zonder toetsenbord, maar met een drukgevoelig scherm. Je kunt hem als een overmaatse handcomputer bedienen, maar er draait wel een volledige versie van Windows op.
Een Tablet PC is een uitkomst voor mobiele werkers die geen tafel tot hun beschikking hebben. Denk aan artsen die hun ronde doen en gebruikers in het transport en de logistiek.

Het nieuwe model van Handheld Europe is extra stevig uitgevoerd, en overleeft daardoor een val van 1,2 meter en zelfs een val in modderpoel. Hij is voorzien van draadloos internet via W-LAN, Bluetooth en optioneel GPRS. Ook GPS is een optie.

Info: https://www.handheldgroup.com/

Redactie WINMAG Pro
Door: Redactie WINMAG Pro
Redactie

Redactie WINMAG Pro

Redactie