Naaktvrije Playboysite voor op kantoor

Redactie WINMAG Pro
Diepgaande artikelen van Playboy lezen op je werk, maar geen behoefte aan naakte vrouwen die de aandacht van de rest van het kantoor trekken? Playboy Magazine heeft een site gelanceerd speciaal voor gebruik op je werkplek.

Op The Smoking Jacket kan je terecht voor “slimme en sexy afleidingen”, aldus Playboy. De site is gevuld met korte artikelen en blogs, bijvoorbeeld over hoe je je collega's tot een vluggertje kan verleiden. Playboy-baas Hugh Hefner heet bezoekers welkom in een videoboodschap.

De site is een van de pogingen van Playboy om weer winstgevend te worden. Het bedrijf leed in het eerste kwartaal van dit jaar een verlies van 1 miljoen dollar. In dezelfde periode in 2009 was dit zelfs 13,7 miljoen.

De oorspronkelijke site van Playboy mét vrouwelijk naakt blijft gewoon beschikbaar.



Redactie WINMAG Pro
Door: Redactie WINMAG Pro
Redactie

Redactie WINMAG Pro

Redactie