Ook Lenovo met goedkope kleine laptop

Redactie WINMAG Pro
De ASUS eee PC krijgt vele navolgers. Je kunt je bijna afvragen welke producent nog geen kleine subnotebook voor de consument uitbrengt. Nu is Lenovo aan de beurt.

Vandaag kondigt Lenovo aan een tweetal subnotebooks op de markt te brengen: de strak vormgegeven IdeaPad S9 en S10. Deze zeer kleine notebooks, met schermen van respectievelijk 8,9 en 10,2 inch, zijn standaard uitgerust met een webcam en een keyboard dat volgens Lenovo - bijna net zo groot is als een standaard keyboard.
Hiermee zijn de IdeaPads volgens Lenovo geschikt voor chatten, e-mailen en internetten. De IdeaPads kunnen worden uitgerust met een harde schijf van 160 GB.

De IdeaPads zullen verkrijgbaar zijn in de volgende hoogglanskleuren: deep blue, pastel pink, ruby red, classic white en bold black. Ze zijn vanaf begin oktober beschikbaar via grote retailers en Lenovo business partners.

De adviesprijs bedraagt (vanaf) 359,- (inlcusief btw).

Redactie WINMAG Pro
Door: Redactie WINMAG Pro
Redactie

Redactie WINMAG Pro

Redactie