Kieskeurig gaat aankoopgedrag voorspellen

Redactie WINMAG Pro
Het is de natte droom van iedere ondernemer: van te voren weten wat de consument uit de schappen gaat rukken en wat ie zal laten liggen.

Prijs- en vergelijkingssite Kieskeurig en GfK Benelux Marketing Services (GfK MS) starten een samenwerkingsverband die aan deze kennisbehoefte tegemoet wil komen.

Op basis van de gezamenlijke gegevens van beide ondernemigen kunnen de twee organisaties verwachtingen afgeven over het koopgedrag van consumenten. Kieskeurig biedt specifieke informatie met betrekking tot het zoeken van producten en GfK MS registreert de daadwerkelijke verkopen.

Uit een gedetailleerde vergelijking van de gegevens van beide bedrijven blijkt het zoekgedrag van consumenten een goede voorspeller te zijn van het daadwerkelijke aankoopgedrag. De nieuwe dienst is vanaf 1 december beschikbaar onder de naam GfK-Kieskeurig Webtracking.

Redactie WINMAG Pro
Door: Redactie WINMAG Pro
Redactie

Redactie WINMAG Pro

Redactie