Ook Microsoft zet bedrijven op de kaart

Redactie WINMAG Pro

Microsoft en De Telefoongids BV, uitgever van de Telefoongids & Gouden Gids, gaan gezamenlijk een aantal nieuwe diensten ontwikkelen voor de online-consument.

Een van de eerste resultaten is de integratie van bedrijfsinformatie uit De Telefoongids met Live Search Maps van Microsoft. Via maps.live.nl zoekt de gebruiker naar lokale bedrijven aan de hand van een Microsoft Virtual Earth-plattegrond. De zoekresultaten die op de kaart worden getoond zijn afkomstig uit De Telefoongids.

 

Google heeft het al
Microsoft is niet de eerste die bedrijven op de kaart zet. Google heeft al een tijdje Google Maps (maps.google.nl), die bedrijven als prikkers op de kaart toont. Sinds enige tijd zijn ook ZZP'ers, kleine ondernemers dus, daarop te vinden. De gegevens komen van de Kamer van Koophandel. In principe openbaar dus. Maar sommige ondernemers, met name bekende Nederlanders, vinden zichzelf nu te makkelijk vindbaar. Zeker in combinatie met het telefoonnummer dat eveneens bij de bedrijfsinfo vermeld staat.

Redactie WINMAG Pro
Door: Redactie WINMAG Pro
Redactie

Redactie WINMAG Pro

Redactie