Universele lader voor laptops, mobieltjes, navigators
Sinds de oplaadbare batterij zijn intrede deed is er ook de oplader. Door alle verschillende en conflicterende ideen van producenten kwam er niet n, maar duizenden verschillende opladers. Gevolg is dat ieder kantoor, caravan, boot en tas voorzien is van een keur aan verschillende draadjes en connectors.
iGo is een simpel systeem dat een totaaloplossing heet te zijn. iGo is het eerste universele laadsysteem met gecontroleerde lading en het eerste laadsysteem waarmee twee verschillende producten tegelijkertijd geladen kunnen worden.
Het iGo-systeem bestaat uit verschillende componenten:
- De iGo Wall is een universele AC/DC lader voor thuis. Deze kan worden uitgebreid met een lader voor in de auto: de iGo Auto. Met de iGo Splitter kunnen twee mobiele apparaten tegelijkertijd van stroom worden voorzien. Te denken valt dan aan een mobiele telefoon, Bluetooth accessoire, MP3 speler, camera en meer.
- Voor het voeden van laptops is er, afhankelijk van de stroombehoefte de iGo Juice70 (70 Watt) of de iGo Everywhere85 (85-90 Watt). De iGo Everywhere is een universele lader die zowel thuis als in de auto te gebruiken is. Zowel de iGo Juice als de iGo Everywhere85 zijn ook te gebruiken voor het opladen van andere apparaten zoals bijvoorbeeld mobiele telefoons.
Stroomtoevoer gereguleerd
Alle iGo-laders kunnen worden voorzien van verwisselbare connectors met ingebouwde chip die de stroomtoevoer reguleert: iGo PowerTips. De slimme PowerTips zijn aangepast aan de verschillende oplaadbare apparaten en kunnen gemakkelijk verwisseld worden zodat n lader voor verschillende apparaten gebruikt kan worden. Zo zijn er op dit moment PowerTips voor alle populaire mobiele telefoons (o.a. Nokia, Samsung, Sony Ericssson), game handhelds (o.a. PSP en NDS) en navigatiesystemen (o.a. TomTom, Mio en Garmin).
Het meest recente aanbod is terug te vinden op www.mijnigo.nl