USB-stick Kingston met mailsynchronisatie
Kingston Technology introduceert de DataTraveler 400 (DT400), een USB-stick met MigoSync datasynchronisatiesoftware om eenvoudig op verschillende computers te kunnen werken.
Zo kunnen gebruikers snel alle eigen bestanden, e-mails en browerinstellingen overzetten op een andere computer en verder werken. Nu bestaan er al langer sticks met gratis meegeleverde software om data makkelijk automatisch mee te nemen, maar de MigoSync-synchronisatie van deze stick gaat verder.
Het programma MigoSync stelt via Universal Mail Format' gebruikers in staat om op gastcomputers de eigen berichten te lezen. Zelfs als daarop niet dezelfde e-mailapplicatie, zoals Windows Mail, Outlook, Outlook Express of Lotus Notes wordt gebruikt.
Kingstons SecureTraveler-software op de stick maakt het mogelijk om een wachtwoordbeveiligde Privacy Zone te creren en te onderhouden, voor het veilig opslaan en bewaren van belangrijke informatie.
De Kingston DataTraveler is leverbaar in verschillende uitvoeringen (wij tonen adviesprijzen, inc. btw):
2 GB DT400 USB-stick 17,45
4 GB DT400 USB-stick 31,65
8 GB DT400 USB-stick 77,70
De extra software bij deze stick werkt alleen onder Windows, op de Mac kunnen bestanden alleen rechtstreeks worden gelezen en geschreven.
Info: www.kingston.com