Vodafone zoekt naar het beste mobiele idee

Redactie WINMAG Pro
Voor het derde jaar op rij organiseert telecombedrijf Vodafone in samenwerking met Mobile Monday de wedstrijd Mobile Clicks. Startende ondernemers kunnen hun beste idee voor een mobiele site, applicatie of dienst insturen en 150.000 euro winnen.

Een professionele jury zal de ideeën onder meer beoordelen op originaliteit, financiële haalbaarheid en de waarde voor de eindgebruiker.

De winnaar van vorig jaar was het Nederlandse Layar met hun 'augmented-reality'-beelden voor mobiele telefoons.

De wedstrijd wordt gehouden in Nederland, Groot-Brittannië en Portugal. Elk land zal uiteindelijk een vertegenwoordiger sturen naar de finale op 24 september in Amsterdam. 

Vodafone wil met de wedstrijd de innovatie op het gebied van mobiel internet stimuleren. Geïnteresseerden kunnen zich tot 22 augustus aanmelden via de website.


Redactie WINMAG Pro
Door: Redactie WINMAG Pro
Redactie

Redactie WINMAG Pro

Redactie