WebEx lanceert telewerksoftware voor de Mac

Redactie WINMAG Pro

WebEx Communications, naar eigen zeggen marktleider in on-demand collaboration-oplossingen, introduceert PCNow voor Apple Macintosh.

PCNow is een service waarmee gebruikers op afstand toegang hebben tot hun bestanden en programma's.

De dienst was al beschikbaar voor pc-gebruikers en bezitters van een handheld, zoals de Apple iPhone. Het vernieuwde PCNow maakt ruimere verbindingen mogelijk dankzij de nieuwe Cross-Platform Support ( pc-naar-pc, pc-naar-Mac, Mac-naar-pc en Mac-naar-Mac). "Zo kunnen gebruikers naadloos communiceren en hebben ze altijd en overal eenvoudig toegang tot bestanden en programma's van elk platform", meldt het persbericht van WebEx.

Mac-gebruikers kunnen PCNow 30 dagen kosteloos proberen. Bent u tevreden, dan neemt u een abonnement 7,95 per maand.

Info: https://pcnow-uk.webex.com/

Nagekomen bericht
Inmiddels meldt LogMeIn, een belangrijke speler in de markt voor 'remote'computerbediening via internet, dat zij ook de Apple Mac ondersteunen, met de dienst LogMeIn Rescue, zie www.logmein.com/nl

Redactie WINMAG Pro
Door: Redactie WINMAG Pro
Redactie

Redactie WINMAG Pro

Redactie