Website met beheersysteem voor 499 euro
Dit lage bedrag is mogelijk omdat van het standaard open source website-systeem Joomla! gebruik wordt gemaakt. Dat is geen minpunt. Joomla! is een van de beste Content Management Systemen (CMS) in de
business en wordt voortdurend ontwikkeld en uitgebreid door een enorme gemeenschap van ontwikkelaars. Met een CMS kan een website zonder technische kennis (zonder webmaster dus) heel makkelijk worden bijgewerkt met nieuwe informatie.
Inclusief huisstijl
De 499 euro is inclusief het doorvoeren van een layout (huisstijl) en plaatsen van teksten en plaatjes. Het is wel een vanaf-prijs, dus ingewikkelde zaken kosten de ondernemer wel wat extra. Ook het eerste jaar van de hosting van de website en een nl-domein naar keuze is in de prijs inbegrepen.
Hier vindt u de aanbieding van Dulac Services